MaxDrive.cz

+420 734 787 787, +420 770 121 222
objednávky telefonicky Po-Ne nebo kdykoliv on-line
Přihlášení

Maxdrive technologie

objednat

MaxDrive je služba která šetří Váš čas, Vaše auto, Vaše peníze i životní prostředí.

Horká pára, utěrky z mikrovláken, špičková autokosmetika na bázi nanotechnologií dokáží odstranit i hloubkově usazené nečistoty z vašeho automobilu. Lak získá opět svůj původní vzhled. Standardní auto myčka ani běžné ruční mytí nikdy neumyje Váš vůz tak dokonale.

Parní technologie

Parní technologie

Nepoužíváme žádné běžné vysokotlaké čističe ani domácí vysavače. Naše profesionální čistící stroje kombinují vysoký výkon páry s integrovaným vysavačem. Díky minimální spotřebě vody a kompaktním rozměrům je ideální pro profesionální čištění automobilů. Technologie na bázi páry má vysokou účinnost a sterilizační schopnosti. Parní technologie bezpečně zničí roztoče, bakterie a viry v interiéru Vašeho vozu. Nejenom v Evropě se mobilní parní čištění vozidel stává velmi populární.

Jsme mobilní

Jsme mobilní

Díky využití této moderní alternativy k vysokotlakým čističům a tepovačům, dokážeme zajistit naší službu ve všech možných podmínkách: u Vás doma v garáži, garážovém stání, na zahradě, na ulici před domem, na parkovišti, na chalupě, na samotě u lesa, zkrátka kdekoliv...

Postupy

Postupy

Profesionálně vyškolený tým aplikuje postupy přesně a odborně. Ke každému vozidlu přistupujeme individuálně a s MAXimálním nasazením. Práce je prováděna do nejmenšího detailu, od převzetí automobilu, až do předání zpět zákazníkovi. Každý člen našeho týmu prochází náročným a pravidelným systémem školení a certifikace.

Ekologie

Ekologie

I když je spotřeba vody a čistících prostředků minimální, odolná odpadní vana bezpečně zachytí vše a zabrání tak znečišťování okolního prostředí. Oproti běžnému ručnímu mytí s využitím vysokotlakých čističů spotřebujeme až 10x méně vody a navíc produkujeme minimální množství odpadní vodu (přibližně 2-3l odpadní vody na jedno umyté auto). Menší spotřeba vody znamená taktéž menší spotřebu autokosmetiky nutné pro umytí.

Video